ליווי 1:1 למנהלים

אני זוכרת את החודשים הראשונים שלי כמנהלת.

לצד ההתרגשות מהקידום, אני זוכרת את תחושת האחריות הרבה, את הרצון לשמור על יחסים טובים עם הצוות לצד עמידה בדרישות ההנהלה והציפיות שלי לביצועים גבוהים. 

אני זוכרת את השאיפה שהכל ייעשה כמו שצריך, את העומס בעקבות העובדה שלקחתי על עצמי חלק גדול מהמשימות (למה ללמד ולתקן, אני פשוט אעשה הכל. זה הכי מהר לא?!), ומאוחר יותר, את תהליך הלמידה ההדרגתי שבו למדתי איך, מתי ולמי להאציל סמכויות.

כמו שאף אחד מאיתנו לא נולד הורה, אף אחד מאיתנו לא נולד מנהל.

ניהול דומה מאוד להורות. כמו הורים, גם מנהלים לא נולדו עם יכולות ניהול. הם מגששים את דרכם באפלה ולומדים תוך כדי תנועה, לפעמים מצליחים ולפעמים פחות. ההנהלה ומחלקת משאבי אנוש (אם קיימת) לא תמיד פנויים לתמוך בהם בתהליך הלמידה, והמחירים גבוהים – ניהול ריכוזי ושחיקה גבוהה של המנהלים, עובדים מתוסכלים, פגיעה בתפוקה ובשירות הפנים וחוץ ארגוני והרשימה ארוכה.

אפשר גם אחרת!

דמיינו לכם מנהל שנכנס לתפקיד עם זהות תעסוקתית וניהולית מגובשת, ברור לו מה התחומים שבהם הוא חזק ובמה עליו להיעזר בצוות ובספקים חיצוניים, יש לו ידע בחניכה והאצלת סמכויות, וכלים לבניית נהלי עבודה לצורך ייעול תהליכים ושימור הידע בארגון.

מנהל כזה גם הוא ילמד תוך כדי תנועה, אך הלמידה תהיה מנקודת התחלה הרבה יותר טובה, והטעויות, שוודאי יהיו (כי "מי שלא עושה לא טועה") יגבו מחיר נמוך יותר ממנו ומהארגון. יכולת קבלת ההחלטות שלו תהיה טובה יותר ועקומת הלמידה שלו ושל הצוות תהיה גבוהה יותר, והתפוקות שיביא לארגון, בהתאמה.

זה המנהל.ת שכולנו רוצים לעבוד איתו.

בניית זהות ניהולית חיובית הינה הכרחית להצלחה – היא משפיעה על תהליכי קבלת החלטות בכל התחומים.

תהליך העבודה בגישת my story הינו תהליך קצר, ממוקד ומעצים המאפשר למנהלים ולמנהלות לבנות סיפור מנצח באמצעות זיהוי הכוחות וחיבור ליעדים, וכך להזניק את עצמם ואת הצוות שלהם להשגת היעדים, האישיים והארגוניים.

למי זה מתאים?

  • מנהלים ומנהלות בתחילת דרכם הניהולית.

מה המטרה של ליווי מנהלים בגישת my story?

  • גיבוש זהות ניהולית חיובית
  • זיהוי חוזקות וחולשות – בדגש על מיומנויות ניהול
  • האצלת סמכויות – שיפור מיומנויות חניכה ומשוב
  • כלים בבניית נהלי עבודה לשימור הידע בארגון וייעול תהליכים
  • סוגיות בניהול עובדים

איך זה עובד?

מספר מפגשי האימון מותאם למנהל.ת, לוותק, לניסיון ולצרכים.

  • שיטת העבודה בגישת Story My היא ממוקדת, מעשית ומביאה לתוצאות מהירות
  • התהליך אורך על פי רוב בין 5 ל– 10 מפגשים פרטניים

צרו קשר לקביעת פגישת היכרות, בה נבין ביחד את הצרכים ו"נתפור" לכם את המענה המתאים.  

דילוג לתוכן