הסיפור שלי

כשאני מסתכלת אחורה אני מבינה איך הסיפור המנצח שלי, שנבנה לאורך השנים, עיצב את חיי.

הסיפור שלי התחיל כשהייתי בחטיבה והרגשתי לא שייכת. בעוד כולם המשיכו ביחד לתיכון המקיף האזורי, ידעתי שעבורי, יתאים יותר בית ספר קטן עם יחס אישי ויצאתי למסע חיפוש אחר תיכון שיתאים לי.
מצאתי תיכון בגבעתיים וקבעתי לי פגישה עם מנהל בית הספר.
האמת היא שלא הייתי תלמידה מצטיינת בכלל, כשהגעתי לראיון עם המנהל, הוא הציץ בתעודה שלי ולא הבין למה כדאי לו לקבל אותי.
אני זוכרת שאמרתי לו בשיא הביטחון ״אני בחרתי את בית הספר שלך מכל בתי הספר שראיתי. אני יודעת שיהיה לי טוב פה, כדאי לך לקבל אותי, לא תתחרט״.

המנהל כנראה התרשם מהביטחון שלי והחליט לקבל אותי. אהבתי את בית הספר, הציונים שלי השתפרו פלאים וזה בעצם היה הניסיון הראשון שלי בשינוי הסיפור שלי מסיפור כואב לסיפור חיובי ומעצים.

שנים אחרי, למדתי תואר ראשון בפסיכולוגיה ואחריו המשכתי לתואר שני בייעוץ ופיתוח אירגוני. עבדתי בחברות ואירגונים שונים. התפתחתי מקצועית והגעתי לתפקידי ניהול בכירים. 

כשהייתי בשיא הקריירה, הרגשתי שאני צריכה שינוי ושהגיע הזמן לממש את החלומות שלי. חזרתי לחלום שלי מהתואר הראשון. לעזור לצעירים וצעירות לגבש את הזהות המועדפת שלהם.ן, לחיות חיים של עצמאות, מימוש עצמי ובחירה חופשית.

חיפשתי גישה טיפולית שאתחבר אליה ושבעזרתה אצליח לממש את החלום שלי,
ואז התוודעתי לגישה הנרטיבית והרגשתי שמצאתי בית! מצאתי גישה שמדברת אותי ואת האני מאמינה שלי! משם הדרך לשינוי היתה מהירה. עזבתי משרה ניהולית בכירה ויצאתי לדרך עצמאית.

כיום אני מאמנת אישית ותעסוקתית בגישת my story,
אני משתמשת בכל הכלים שאספתי והידע שצברתי לאורך השנים.
מלווה נשים וגברים בבנייה מחדש של סיפור החיים ומסייעת להם לעוף על עצמם ולהגשים חלומות, אישיים ותעסוקתיים.

האני מאמינה שלי

במהלך התואר הראשון בפסיכולוגיה גיליתי בעצמי מודעות מגדרית*  גבוהה וכמה בוער בי לעודד שוויון והוגנות – הן לגברים והן לנשים. גם בכתיבת הטקסטים לאתר זה היה לי חשוב לפנות לשני המינים על מנת שגם גברים וגם נשים, ירגישו שהטקסטים פונים אליהם.ן.
מקווה שהצלחתי:)

את המודעות הזו אני מביאה למפגשי האימון ולסדנאות בדגש על חופש הבחירה.

אני
מאמינה שכולנו זכאים לחיות חיים של בחירה חופשית, עצמאות אישית ומתוך תחושה של מסוגלות, וכך אני משתדלת לחיות את חיי. זה לא תמיד קל אבל בטווח הארוך זה בהחלט משתלם.

*מגדר (Gender) הוא התרגום החברתי-תרבותי של המין הביולוגי (זכר/נקבה) המגדיר כיצד צפויים נשים וגברים להתנהג ולהראות בכל חברה נתונה.

הסיפור של גישת my story

גישת my story מבוססת על הגישה הנרטיבית לפיה "האדם הוא המומחה לחייו״!

my story לוקחת את הסיפור שלך – הרגעים המכוננים בחייך, הידע שלך, ההיסטוריה, המטרות והחלומות, ושמה אותם במרכז.

סיפור החיים מתעצב תוך כדי השיחה בינינו, במהלכה אנו שמים דגש על הכוחות החבויים בך, בוחנים את הסיפורים ובונים היסטוריה אלטרנטיבית חיובית – את הסיפור המנצח שלך.

במהלך השיחה נַעֲשָה שימוש בכלים מובנים מגישת הנרטיב וכלים מעולם הטיפול והאימון, אליהם מצטרף הידע והניסיון שצברתי בחיי האישיים והיכרות מעמיקה עם שוק העבודה. כל אלה מאפשרים הבנה עמוקה של סיטואציות ברמה האישית והמערכתית ומסייעים לנו לקדם את המטרות שלך.

העבודה בשיטה הינה מעמיקה ועם זאת מהירה וממוקדת מטרה. אלו מפגשים שיש בהם עומק מצד אחד וקלילות מצד שני, כאב ושחרור, הבנות ותובנות, עבודה פנימית ומעשית (Being ו- Doing).

התוצאה – שינוי מהיר המורגש בכל תחומי החיים.

דילוג לתוכן